Menu
С бизнес-тренером Ворониным легко проворонить свои миллионы

С бизнес-тренером Ворониным легко проворонить свои миллионы

Якими мають бути трансляції в Україні? Думка президента ФК Десна Володимира Левіна

Якими мають бути трансляції в Україні? Думка президента ФК Десна Володимира Левіна

Какими должны быть трансляции в Украине? Мнение президента ФК Десна Владимира Левина

Какими должны быть трансляции в Украине? Мнение президента ФК Десна Владимира Левина

Allo, Stylus, Citycom, Skidka, Rozetka и другие известные бренды реализуют товар через ФЛП

Allo, Stylus, Citycom, Skidka, Rozetka и другие известные бренды реализуют товар через ФЛП

Теги

Rihanna премиальный сегмент автопродажи Легошин Дмитрий Юрьевич – заказной «протестант» собянинского разлива ПАВЕЛ ЛИВИНСКИЙ СДАЕТ ТЕСТ НА ВЫЖИВАНИЕ ребенок-инвалид новости Семея весна-лето 2020 семейство Кардашьян-Дженнер газовый поток Алексей Воронин деньги - Дмитрию Харитину. Как работает мошенник Кредит – вам Агробізнес «Епіцентр К» Первым будет нести гроб Путина Собянин. Он и станет хозяином Кремля Василий Яницкий: извращенец-миллионер в Верховной Раде Евгений Бернштам использует «Второй шанс» Оппозиция. Протест. Недорого. Сумы и область. Спросить Виктора Лысенко Виктор Остапчук: вагоновожатый Януковича Чумной санитар в Верховной Раде. Регионал Александр Биловол и коррупция Павел Ливинский направил финансовые потоки «Россетей» в «правильное» русло картинка которую он подкладывает под послов Наиля Аскер-Заде – любовница Костина Президент ФК Десна Володимир Левін Владимир Левин автоправо Rozetka Skidka

ГО «Стоп корупції» - «вдалий» приклад, як заробити гроші на боротьбі з корупцією!

Вже кілька років в Україні вельми активно працює громадська організація «Стоп корупції», мета якої, судячи з її назви, це жорстка та безкомпромісна боротьба з корупціонерами, повне викорінення корупції у роботі владних структур.

Так, дійсно телевізійні та інтернет новини просто волають про численні акції активістів ГО «Стоп корупції» - то митницю заблокують, то податкову штурмують, суди кошмарять або Вищу кваліфікаційну комісію суддів шумно пікетують ( з гучними гаслами, фаерами та іншими засобами психологічного тиску).

З такою бурхливою боротьбою з корупцією та корупціонерами здавалось би вже давно ці генебні явища повинні були безслідно зникнути у суспільстві та державі.

Однак, боротьба боротьбою, а корупція та корупціонери в Україні чомусь не зникають, а навпаки процвітають все більше і більше.

Все пояснює остання новина про те, що 29 травня за процесуального керівництва прокурорів Генеральної прокуратури України слідчими Головного слідчого управління Національної поліції України при оперативному супроводженні співробітників Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України було викрито групу активістів ГО «Стоп корупції», які вимагали та отримали у виконувача обов»язків Державного секретаря Міністерства екології та природних ресурсів України грошові кошти в сумі 100 тисяч доларів США за припинення штучно організованих ними акцій протесту з вимогою звільнити з посади зазначеного державного службовця, а також числених звернень до правоохоронних органів щодо розслідування нібито вчиненних ним службових злочинів.

Вот така боротьба з корупцією – є 100 тисяч доларів США і корупція «зникає», нема грошей – «боротьба» з корупцією набирає обертів.

Тепер зрозуміло, чому псевдоактивісти ГО «Стоп корупції» ведуть таку бурхливу діяльність з псевдоборотьби з корупцією, чому вони пересуваються на автомобілях еліт-класу, чому їх статки невпинно ростуть !