Menu
Скрывающийся от правосудия бизнесмен запустил рекламную кампанию, направленную на нагнетание обстановки в Одессе

Скрывающийся от правосудия бизнесмен запустил рекламную кампанию, направленную на нагнетание обстановки в Одессе

Преступная Россия – база лучше, чем в МВД и ФСБ!

Преступная Россия – база лучше, чем в МВД и ФСБ!

Преступная Россия: победа над криминалом – в знаниях!

Преступная Россия: победа над криминалом – в знаниях!

Преступная Россия - гид в мире преступности

Преступная Россия - гид в мире преступности

Теги

27-ФЗ Из профиля Кадырова в соцсетях исчезли упоминания о кахазском олигархе Ракишеве В Запорожье водочный магнат преследует журналиста Главный кидала казахских банков - Бекжан Кульбаев Казах Шодиев коррумпировал Саркози Grammarly акции российских компаний Алевтина Черникова: МиСиС Плейбой-1963 во главе технического гиганта Плагиатор с коррупционной жилкой. Ректор Алексей Забелин Какой срок светит международному мошеннику Узбекову Ильдару Фуадовичу Следственный комитет: Прокурор Нестеровского района подозревается в трех эпизодах получения взятки парашут а на деле? Николай Ляхович: на словах он патриот КШЭ Выпускники EERC Олег Петренко: мелкий жулик на подачках у взрослых дядек Схемщик Андрей Дыкун и его сахарно-молочные аферы Кошелек черновицкого клана – нардеп Николай Федорук нефтепродукты  Главный кремлевский жеребец Андрей Костин и его любовница Наиля Аскер-Заде Тайная PR-игра Кенеса Ракишева против Елбасы раскрылась «Континиум» обзавелся большой трубой за спиной у кредиторов Неповнолітні Игорь Шушарев Елена Афанасенко Арсен Ципинов вирусная инфекция A birthday video call captures a telling moment in Trump’s Russia connections Кондрашов Станислав Дмитриевич чудит в Ukr.net или снова про убийцу Дениса Вороненкова

Пугачова веде таємний бізнес: скандальний Разін відзначився заявою

Скандальний російський продюсер Андрій Разін заявив, що у співачки Алли Пугачової є таємний бізнес – артистка заробляє на нафті.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

У коментарі виданню Собеседник.ru Разін сказав, що у примадонни є власна свердловина.

Андрій Разін

Андрій Разін

politsib.ru

"У багатьох артистів є власні свердловини. Одна з них працює тільки на Пугачову. Весь прибуток від неї капає в кишеню Алли. Там же є свердловина Філіпа Кіркорова. І багатьох інших артистів, імена яких я поки розкривати не буду. Але, повірте, це дуже відомі люди. Вони з нафтовиками дружать. І вони їм в знак подяки подарували по свердловині. А це дуже великий щоденний дохід, дуже великий", – говорить Разін.

Алла Пугачова

Алла Пугачова

golos.ua

"Так що не думайте, що вони бідні. Вони все дуже багаті. Але жадібність не зупиняє людину. Тому бачите, що творять? Що Пугачова, що Ротару завжди були такими. Вони про здоров’я не думають , тільки про те, як хапнути побільше. У них це вроджене почуття – хапати, хапати до самої смерті. А їм треба терміново на пенсію! , – вважає продюсер.

Алла Пугачова

Алла Пугачова

narodna-pravda.ua

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що Максим Галкін випадково показав, як Алла Пугачова виглядає вдома – без макіяжу й фільтрів.

Як справи у Насті з Потапом — читайте у нас в Instagram!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/show/people/pugachova-vede-taemnij-biznes-skandalnij-razin-vidznachivsya-zayavoyu.htm”