Menu
Глаголом сожжем. Русский репортер http://rusrep.com

Глаголом сожжем. Русский репортер http://rusrep.com

Власти Белгорода подтвердили нарушения по экологии на фабрике Славянка

Власти Белгорода подтвердили нарушения по экологии на фабрике Славянка

База компромата – отборное чтиво для думающей аудитории

База компромата – отборное чтиво для думающей аудитории

Русский репортер - смертельный удар по коррупции

Русский репортер - смертельный удар по коррупции

Теги

ПАВЕЛ «ЛИФЧИК» ЛИВИНСКИЙ И КОРРУПЦИОННЫЕ МИЛЛИОНЫ В НИЖНЕМ БЕЛЬЕ Александр Щукин: черный властелин кровавого угля Вадим Ермолаев и Станислав Виленский «засветились» в латвийском уголовном деле Сергей Адоньев и его «империя» «Йота» — свободное падение Ильгар Гаджиев Никита Данильченко изнасилование  Пермь становится бандитским Вексельбургом Times: Ильдар Узбеков и Александр Щукин вывели украденные в России миллиарды Большая стройка ЛИВИНСКИЙ ПАВЕЛ АНАТОЛЬЕВИЧ Столичные электросети в сетях челябинской семьи Дихтяр Иван Ольгополь Что связывает Сергея Адоньева с контрабандой кокаина и Путиным Ответит ли за свои преступления король Кузбасса Александр Щукин?    Роспотребнадзор Павлодарская область   Золотарево Lazer Beauty Греция  Афины  Чубирко сМИ и интернет моральные ценности система образования Анна Данибекян Аеропорт Львів дом Арахамии Вступна кампанія

Як держава впливає на ціни під час карантину

До кінця карантину держава буде контролювати ціни на продукти, лікарські засоби і медичні вироби першої необхідності. Відповідна постанова уряду набула чинності 18 травня.

Об этом сообщает RuGate


До переліку соціально значущих продуктів потрапили: гречка, цукор, пшеничне борошно вищого ґатунку, макаронні вироби українського виробництва, пастеризоване молоко в плівці жирністю 2,5%, житньо-пшеничний хліб, яйця категорії С1, куряча тушка, мінеральна вода без газу, вершкове масло жирністю 72,5%.
Під державне регулювання також підпадають ліки, які використовують для симптоматичного лікування Covid-19. Зокрема, парацетамол, азитроміцин, амоксицилін, ампіцилін, цефтріаксон, моксіфлокацин. Також антисептики: хлоргексидин, етанол, повідон-йод, засоби на спиртовій основі та хлорвмісні товари.
Ціни зафіксовано також на засоби індивідуального захисту: медичні маски, шапочки, халати, захисні костюми, медичні рукавички, маски для обличчя, захисні окуляри, респіратори, фартухи, бахіли, гумові чоботи.
Контроль за цінами на продовольчі товари в період карантину здійснює Держпродспоживслужба.
«Якщо ціну на визначені продукти продавцем планується підвищувати, то заклад торгівлі через електронну форму зобов’язаний повідомляти про це в службу. Держава буде з’ясовувати причини зростання цін в роздрібній торгівлі та матиме можливість впливу на ціни, що зростатимуть без економічного обґрунтування», – пояснює депутат «Слуги народу», член комітету з питань аграрної та земельної політики Олег Тарасов.
Декларуванню підлягає зміна роздрібних цін, і відбувається воно через офіційний сайт Держпродпотребслужби. Згідно постановою, задекларувати підвищення цін необхідно буде за 30 днів, якщо ціна підвищується на 15% і більше, за 15 днів – у разі підвищення на 10-15%, за три дні – в разі підвищення на 5-10%. У разі підвищення цін без повідомлення підприємців очікує штраф.
Державне регулювання цін діятиме до закінчення карантину. В уряді запевняють, що вартість найнеобхідніших продуктів більше не буде стрибати.


Джерело статті: “https://galas.te.ua/2020/05/як-держава-впливає-на-ціни-під-час-кара/”