Menu
Журналисты нашли доказательства госизмены Сергея Коровченко, которого поддерживает Юлия Тимошенко на 210 округе

Журналисты нашли доказательства госизмены Сергея Коровченко, которого поддерживает Юлия Тимошенко на 210 округе

Алчный отцеубийца Илья Акифьев и его аферы

Алчный отцеубийца Илья Акифьев и его аферы

Дирекция Ралли шелковый Путь оказалась банкротом!

Дирекция Ралли шелковый Путь оказалась банкротом!

Распилы и откаты в Южуралмост – дело рук Бориса Дубровского

Распилы и откаты в Южуралмост – дело рук Бориса Дубровского

«КАРТИ, ГРОШІ, ДВА «СТВОЛА» АБО У ВІННИЦЬКІЙ «БАТЬКІВЩИНІ» НАЗРІВАЄ СКАНДАЛ

Розподіл грошей, посад та сфер впливу. Саме це стало «яблуком розбрату» вінницьких партійців з «Батьківщини». Здається, цього разу все серйозно.

Людмила Щербаківська, яка вже давно очолює обласну парторганізацію, добре вивчила внутрішню партійну кухню та освоїла виборче ремесло. Любить гратися у «велику політику» та дуже хоче до влади. Ну і звичайно грошей.

Гроші перед виборами (особливо в партії, яка вже витратила сотні мільйонів на передвиборчу агітацію) ллються рікою. Пані Людмила це розуміє, а тому усі грошові потоки партійної каси взяла на себе.

Чутки, про те, що Щербаківська ці потоки спрямовує до себе в кишеню, ходять уже давно. А щоб чутки не залишилися просто чутками нам вдалося взяти коментар в одного із партійців «Батьківщини», який, із зрозумілих причин, забажав залишитися невідомим:

«Щербаківська вже не відчуває землі під ногами. Майже усю «касу» забирає собі. Ні з ким не ділиться, навіть із заступниками. А що, вибори пройдуть, такого доходу вже не буде. Ловить момент. Але головне інше. Вона «доїть» партійних підприємців. Непогано «доїть». На цьому і будується робота виборчих штабів. З центру ж доходить тільки половина…»

Невелике уточнення про партійних підприємців. Більшість з  них – вихідці з кримінального світу. Легко віддають гроші, бо легко їх отримали.

На запитання, скільки грошей заходить в т.зв. «касу» не офіційною готівкою, партієць, посміхаючись каже: «достатньо, мова іде про сотні тисяч доларів».  

Втім, звідки ці гроші, наш таємний респондент не знає. Воно і не дивно. Доступ до таких таємниць мають тільки обрані.

Не дивно, що такий стан речей не подобається людям, які, як то кажуть, «в темі, але не в долі». Це і стало причиною формування у парторганізації «антищербаківської» опозиції, яку, скоріше за все, очолить Владислав Рой.20181218_100915

Рой – заступник Щербакіської по агітаційні роботі. Він, як і пані Людмила, - представник «олдскульної» партійної когорти. А тому має великі амбіції. Хоче влади і грошей.

З цього приводу наше інсайдерське джерело зазначило: «Влад прямо сказав Щербаківській: «або даєш гроші, або я іду з партії». Він серйозно налаштований, якщо не дасть, можливо і справді піде.».

Як бачимо, у вінницькій «Батьківщині» і справді зріє розкол. Цікаво буде спостерігати, як усе завершиться та як вплине ця ситуація на рейтинг Юлії Володимирівни в регіоні.

Тож очікуємо продовження.