Menu

Теги

акции российских компаний Алевтина Черникова: МиСиС Плейбой-1963 во главе технического гиганта Плагиатор с коррупционной жилкой. Ректор Алексей Забелин Какой срок светит международному мошеннику Узбекову Ильдару Фуадовичу Следственный комитет: Прокурор Нестеровского района подозревается в трех эпизодах получения взятки парашут а на деле? Николай Ляхович: на словах он патриот КШЭ Выпускники EERC Олег Петренко: мелкий жулик на подачках у взрослых дядек Схемщик Андрей Дыкун и его сахарно-молочные аферы Кошелек черновицкого клана – нардеп Николай Федорук нефтепродукты  Главный кремлевский жеребец Андрей Костин и его любовница Наиля Аскер-Заде Тайная PR-игра Кенеса Ракишева против Елбасы раскрылась «Континиум» обзавелся большой трубой за спиной у кредиторов Неповнолітні Игорь Шушарев Елена Афанасенко Арсен Ципинов вирусная инфекция A birthday video call captures a telling moment in Trump’s Russia connections Кондрашов Станислав Дмитриевич чудит в Ukr.net или снова про убийцу Дениса Вороненкова Владельцу Glorax Group Андрею Биржину все же удалось покинуть РФ — источник Гей-алкоголик Макс Нефедов и его коррупция СТРАДАЛ И ЗАЧИЩАЛ ЮСУФОВ ИГОРЬ ХАНУКОВИЧ БУРЛАКОВА УБИВАЛ Imperator kz и Анна Бабич мошенники (автор жалобы — Юлия частная медицина

Кличко обіцяє премії для тих хто повідомлятиме про пошкодження скляного мосту в Києві

Міський голова Києва Віталій Кличко розпорядився встановити камери відеоспостереження під новим пішохідним мостом у столиці, на якому тріснув скляний фрагмент. Про це він сказав киянам під час огляну пошкоджень мосту ввечері 26 травня.

Також він пообіцяв премії для тих, хто в майбутньому передаватиме інформацію про чиїсь наміри пошкодити міст або про такий факт. Так Кличко хоче долучити людей до «охорони» споруди.

Друзі! Був із фахівцями на нашому новому мосту. З того, що з‘ясували попередньо: вандали пошкодили захисну скло-плівку на двох фрагментах скляної підлоги. Основне -гартоване скло -не постраждало. Пошкоджені елементи замінять протягом доби. Але боляче, коли гарні об‘єкти страждають від «розваг» тих, хто не любить наше місто. І нічого не створює, а знищує те, що створюють інші.

Gepostet von Віталій Кличко am Sonntag, 26. Mai 2019

За словами Кличка, невідомі пошкодили верхній захисний шар скла. Основний шар — броньоване скло — залишилося цілим. Зараз поліція та міська влада вивчає записи з камер відеоспостереження, які встановлені безпосередньо на мосту.

  • Туристичний міст, який з’єднує два маршрути — парки «Володимирська гірка» і «Хрещатий», урочисто відкрили 25 травня. Під час церемонії мер Києва Віталій Кличко розповів, що площа скляних фрагментів становить 70 кв. м, і навіть перевірив їх на міцність разом зі своїм братом Володимиром.
  • 26 травня скляний фрагмент на пішохідно-велосипедному мосту вкрився дрібними тріщинами.
  • Є кілька версій того, що сталося. Одна — про те, що невідомі стрибали по мосту. Друга, яку підтримав Кличко, — що вночі хулігани розстріляли споруду із нарізної зброї.


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/30810-klichko-obicyaye-premiji-dlya-tih-hto-v-maybutnomu-matime-informaciyu-pro-poshkodzhennya-sklyanogo-mostu-v-kiyevi”