Menu
Ольга Варченко рвется в Офис Генпрокурора Украины

Ольга Варченко рвется в Офис Генпрокурора Украины

Коммунисты или буржуи. Лидеры КПРФ Ленинградской области забыли заветы Ленина?

Коммунисты или буржуи. Лидеры КПРФ Ленинградской области забыли заветы Ленина?

Ковтун, Дудкин, Яли. СБУ готовится предъявить обвинения всем предателям, которые за российские деньги работают против Украины

Ковтун, Дудкин, Яли. СБУ готовится предъявить обвинения всем предателям, которые за российские деньги работают против Украины

«Эвалар» против здоровья людей

«Эвалар» против здоровья людей

Теги

Светаков Александр Ольга Варченко Винокуров Александр Семёнович: зять Лаврова тянет награбленное в оффшоры що давно втратив відчуття реальності. Відкриваємо його паралельний та істинний світ Олег Чеславський – імітатор-русофоб з манією величі ДО УВАГИ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ: БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! СУМНІВНІ ОСОБИ ВИДАЮТЬ СЕБЕ ЖУРНАЛІСТАМИ ПІД ВИГЛЯДОМ НЕІСНУЮЧОГО ІНФОМАГЕНСТВА «УКРМЕДІА» Французские власти обвинили казахстанского миллиардера в отмывании денег Зачем израильские СМИ «клевещут» на русско-еврейских олигархов из СНГ? Вихарев Алексей Андреевич: биография казнокрада и подельника бандитов ОПГ Уралмаш Сергей Ковбасюк и «Адвокаты и бизнес» Секта Коковина Владимира Георгиевича под Красноярском Клан Арашуковых тонет в водке Ильдар Узбеков оказался плохим зятем для Александра Щукина Дудкин Ольхович Евгений Александрович АЛЕКСАНДР ГУСЕВ «УЙДЕТ» ИЗ ПОЛИТИКИ И БИЗНЕСА НЕУГОДНЫХ? как Тофик Арифов — в деле об импичменте Дональда Трампа появится еще один фигурант которого знают Кто кого скандальнее во главе ПАО «Россети»? Воланд-Моталыга скрыл самострой на Патриарших лесами Николай Негрич – депутат-махинатор чистит Google от своей преступной биографии Организованная преступность Казахстана: кто есть кто Пайкин дошел до Берлина Кириенко Владимир Уголовник Барбул Павел Алексеевич переквалифицировался в стартапера Зять губернатора Воробьева Марк Типикин обвиняется в миллиардных хищениях Афероман Прокопеня Виктор Михайлович: гений и злодейство Кондрашов Станислав Дмитриевич пытается придать забвению свою уголовную биографию раскулаченные Муровы и всепрощальщик Рюмин Долговой схематозник Ливинский

Чиновникам, які торгували місцями для поховання на столичних кладовищах і були викриті СБУ, оголошено про підозру

За матеріалами Служби безпеки України заступнику директора спеціалізованого комунального підприємства «Спецкомбінат ПКПО» та директору одного із столичних комерційних підприємств оголошено про підозру. 
Посадовці  організували схему вимагання хабарів за виділення місць для поховання на кладовищах Києва. Схема діяла більш як півтора року. Суми хабарів коливалися від 3 до 50 тисяч доларів США за місце залежно від району розташування.
Наприклад, «найбюджетніше» провести у останню путь на Лісовому кладовищі – від $3 тисяч, за Військове кладовище на Дорогожичах треба викласти вже від $15 тисяч. А для багатих клієнтів – Байкове кладовище, тут ціна за місце вже сягала від $45 тисяч.


На «ціноутворення» впливали навіть такі деталі, як вбрання, в якому до них приходили клієнти, та автомобілі, на яких вони приїжджали. Чим дорожчі авто і туфлі, тим більше зможе заплатити клієнт.
У протиправній схемі ділки використовували «шифровану» мову, відому лише членам оборудки. Місце на кладовищі для одного померлого називали однокімнатною квартирою, для двох – двокімнатною.
Діяли усі учасники схеми дуже обережно. Інформація про клієнтів та небіжчиків  ретельно перевірялася. І якщо хтось викликав хоч найменшу підозру, у послугах було відмовлено.
Вимаганням грошей за «послуги» займалися двоє посередників-киян, які представлялися працівниками столичних кладовищ. Насправді ж один з них – приватний підприємець, інший – безробітний.  
За інформацією спецслужби, грошові потоки від вимагачів осідали у високих чиновницьких кабінетах місцевої влади і сягали сотень тисяч гривень. У липні цього року Служба безпеки України викрила цю протиправну схему.
Наразі заступнику директора комунального підприємства оголошено про підозру за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
Директор комерційного підприємства відповідатиме перед законом за ч. 5 ст. 27 (посібництво) та  ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності інших причетних до протиправної діяльності осіб.
Викриття корупційної схеми проводили співробітники Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області спільно зі слідчими Головного управління Національної поліції у м. Києві та за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.

https://m.facebook.com